Dekofilm Polska Sp. z o.o.             ul. Węgrzyna 1, 05-250 Emilianów

1 lipca 2023 r., przestał obowiązywać stan zagrożenia epidemicznego wprowadzony w Polsce w związku z zakażeniami wirusem SARS-CoV-2           

Aktualności

Serwis Dekofilm ON-LINE

Aby ułatwić życie naszym klientom uruchomiliśmy serwis B2B. Dekofilm ON-LINE pozwala zamawiać folię w wygodny i intuicyjny sposób. Co więcej, możecie w prosty sposób powtarzać wcześniejsze zamówienia lub korzystać z bazy popularnych rozmiarów. System  eliminuje błędy wprowadzania danych oraz wątliwości związane z tym, że mamy szeroką gamę rozmiarów i receptur. 
Dla stałych klientów dostępny jest też podgląd realizacji zamówienia, możliwość definiowania oddziałów, zamawiania próbek i wiele innych funkcjonalności.
Serwis uruchomiony został przez firmę RKK IT. Jest stale udoskonalany, oferuje wysoki poziom bezpieczeństwa. Pozwala na obsługę w języku angielskim i polskim, i oczywiście na pracę przez przeglądarkę zarówno z poziomu smartfona jak i komputera.

Kliknij "DEKOFILM ONLINE", żeby się zarejestrować i utworzyć pierwsze zamówienie! Masz wątpliwości? Skontaktuj się z nami, wyjaśnimy i pomożemy.

Powrót do listy